FLEXIBLOCK

Paātriniet savu darbplūsmu, izmantojot Flexiblock (Dynamic Block), kas satur parametrus un darbības. Turklāt to var izveidot vai rediģēt atbilstoši jūsu vajadzībām.

PIEMĒRI >

FLEXIBLOCK

POINT CLOUD

Viegli apstrādājiet punktu mākoņa datus ZWCAD, lai uzlabotu dizaina precizitāti. Varat tos pievienot, pārvaldīt un rediģēt, piemēram, apgriezt un izveidot sadaļu plānus.

point-cloud

EFEKTIVITĀTES UZLABOJUMI

Failus var atvērt, skatīt, rediģēt un saglabāt ātrāk, pateicoties vairāku pavedienu optimizācijai, aparatūras paātrinājumam un pakāpeniskai saglabāšanai.

Efficiency Improvement

QUICK PROPERTIES PANEL

Ērti skatiet un rediģējiet rekvizītus, izmantojot ātro īpašību (Quick Property) paneli. Paneli var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Quick Properties Panel

DGN FAILU PIEVIENOŠANA

DGN failus var pievienot, lai atvieglotu mijiedarbību ar augšupējiem uzņēmumiem. Turklāt tos var rediģēt, piemēram, izveidot clip robežas un rediģēt slāņus.

DGN Files Attachment

3D ORBĪTAS REŽĪMA UZLABOŠANA

Skatiet 3D modeļus ērtāk, izmantojot vieglāku piekļuvi paralēlajiem un perspektīvajiem skatiem, skata vadības logrīku un dažādiem navigācijas režīmiem.

3D Orbit Mode Improvement

MTEXT UZLABOJUMS

Apstrādājiet tekstu ātrāk un precīzāk, izmantojot tādas funkcijas kā numerācija, sleju pārtraukumi un pareizrakstības pārbaude.

Mtext Improvement

FAILU SALĪDZINĀŠANAS UZLABOJUMS

Salīdziniet failus efektīvāk, izmantojot jaunas funkcijas, piemēram, eksportēt momentuzņēmumu, paslēpt atšķirības un importēt objektus.

File Compare Improvement

AREA TABLE

Automātiski ģenerējiet apgabalu tabulas, veicot tikai dažas darbības. Laukuma galdus var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām.

Area Table

XREF SLĀŅA IGNORĒŠANA

Varat ignorēt ārējā atsauces zīmējuma slāņus, lai izvairītos no pašreizējā zīmējuma traucējumiem.

XREF

IZMĒĢINI ZWCAD 2024 BEZ MAKSAS 30 DIENAS!