LICENCES

Izvēlieties Jums piemērotāko programmas licences veidu!

Piedāvājam 3 licencēšanas veidus:

  • ID licences kods
  • USB atslēga ar licences kodu
  • Tīkla licence
ID licences kods
ID licence – simbolu koda atslēga, kas aktivizē programmu. Dotajai atslēgai nav fizisku detaļu. Lietotājs drīkst pārnest šo atslēgu/kodu no datora uz datoru bez ierobežojuma. Lai aktivizētu ZWCAD programmu datorā, nepieciešams ievadīt ciparu kodu (kods ir jāievada tikai pirmo reizi). Versija ar ID kodu ir piemērota gadījumos, kad lietotājs strādā uz viena datora, it īpaši, ja tas ir portatīvais dators. Minimālais licenču skaits ir 1 gb.
Ja pazūd ID koda atslēga, piem., datoram nobrūk cietais disks, tādā gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu info@zwcadsoft.lv ar lūgumu atjaunot licenci. ID koda atjaunošana ir BEZMAKSAS.

ZWCAD ID koda licence ir divu veida - Stand-alone un Tīkla versija (NET). Stand-alone versija NAV PAREDZĒTA lietošanai izmantojot tuneļu pieslēgumus (REMOTE DESKTOP). Ja Lietotājs plāno strādāt, izmantojot tuneļu pieslēgumu (REMOTE DESKTOP), tad jāpērk ir Tīkla licence.

Stand-alone darbosies gadījumā, ja Lietotajs atradīsies fiziski pie datora, vai arī tiks izmantotas attālinātās vadības programmas, piemēram, TeamViewer, Anydesk u.c.

Gadījumos, ja ir neskaidrs, kā Lietotāji izmantos programmu, iespējams pasūtīt servisa kodus un izmēģināt abas licences pirms pirkuma veikšanas bez maksas.

USB atslēga ar licences kodu
USB atslēga ar kodu - aktivizācijas kods, kas atrodas USB. Lai aktivizētu programmu uz Jūsu datora, Jums ir jāievieto USB datorā un jāievada kods (kods jāievada tikai pirmo reizi). USB atslēgu var izmantot vienlaicīgi tikai uz viena datora, bet programmu ZWCAD varat instalēt uz vairākiem datoriem. USB licences versija ir piemērota gadījumos, kad lietotājam ir jāstrādā uz vairākiem datoriem (ne vienlaicīgi), piemēram, biroja datorā, pārnēsājamā datorā, vai mājas datorā.
Ja USB tiek pazaudēta, licence jāiegādājas no jauna par pilnu cenu.
Tīkla licence
Tīkla licence (network licence) - simbolu koda atslēga, kas aktivizē programmu. Dotajai atslēgai nav fizisku detaļu. Lai aktivizētu ZWCAD programmu datorā, nepieciešams ievadīt ciparu kodu servera licenču pārvaldniekā. „Network” licences ir piemērotas vidējiem un lieliem birojiem. Instalāciju var veikt uz vairākiem datoriem, bet vienlaicīgi programma pilnvērtīgi darbosies tikai uz tām darba vietām, kurām ir nopirktas licences. Nosacījums - datoriem ir jābūt vienā tīklā ar licenču servera datoru. Sistēmas pārbaudei piedāvājam īslaicīgo kodu, lai pārliecinātos, vai dotais licenču tips darbosies jūsu birojā.
Minimālais licenču skaits ir 5 gb.*
* Iespējams iegādāties arī mazāku skaitu licenču (cena būs augstāka).
Ja pazūd tīkla atslēga, piem., datoram nobrūk cietais disks, tādā gadījumā lūdzam rakstīt uz e-pastu info@zwcadsoft.lv ar lūgumu atjaunot licenci. Tīkla licences atjaunošana ir BEZMAKSAS.
Tīkla versijas iespējams atjaunot (Upgrade) tikai visas vienlaicīgi. Tīkla versijas darba vietu skaitu iespējams palielināt neierobežotā daudzumā konkrētās versijas ietvaros, piemēram, ir ZWCAD Professional ar 3 darba vietām, par maksu tās iespējams palielināt līdz 4 vai 5 utml.
Terminu skaidrojums:
Update - programmas servisa pakotne, bezmaksas, nopirktās ZWCAD versijas ietvaros.
Upgrade - programmas atjaunojums. Tiek atjaunota programmas versija, piemēram, lietotājam ir ZWCAD 2012 un lietotājs vēlas atjaunot to uz ZWCAD 2017. Dotais pakalpojums ir maksas. Par cenu interesēties pārdošanas nodaļā t. +371 66116700.
Licences tālākpārdošanas noteikumi
ZwCAD programmas tālāk pārdošana vai iznomāšana.
A) Ja Jūs esat Tālākpārdevējs (Reseller) - šajā gadījumā Tālākpārdevējs var pārdot programmu tālāk Gala Lietotājam pie nosacījuma, ka ir noslēgts ar Izplatītāju rakstisks līgums par programmas ZwCAD tālākpārdošanu.
B) Ja Jūs esat Gala Lietotājs (End User) - šajā gadījumā Jūs varat pārdot programmu citam Latvijā reģistrētam uzņēmumam vai fiziskai personai ar Latvijas Republikas dokumentiem (pilsoņiem un nepilsoņiem). Lai pārdošanas gadījums būtu legāls, Jums vispirms ir jāsaņem rakstiska atļauja no ZwCAD oficiālā izplatītāja par šāda darījuma veikšanu. Lai saņemtu standarta formu atļaujai, lūdzu kontaktēties ar ZwCAD izplatītāju pa tel. +371 66116700 vai e-pastu info@zwcadsoft.lv.
C) ZwCAD programmas nomas tālāk pārdošana / beztermiņa licences noma citai personai – ZwCAD programmas nomas licenci vai jebkuru cita veida programmas nomu drīkst pārdot tikai ZwCAD programmas Izplatītājs. Gala Lietotājs nedrīkst nomāt vai patapināt ZwCAD programmu citai juridiskai vai fiziskai personai.
Paskaidrojumi:
“Izplatītājs” (Authorized Distributor) - “3dLotus” SIA ir ZwCAD programmas autorizētais Izplatītājs Baltijas valstīs.
“Tālākpārdevējs” var būt IT kompānija, kas veic datorprogrammu un/vai datoru komponenšu pārdošanu.
“Gala Lietotājs” (End User) – juridiska vai fiziska persona, kas lieto datorprogrammu finansiāla labuma gūšanai.
Šī procedūra attiecas tikai uz ZwCAD programmām, par citu programmu tālāk pārdošanu un iznomāšanu sazinieties ar mums pa tel. +371 66116700 vai e-pastu info@zwcadsoft.lv.